Zaglądaj tu czasem, bym wiedział, że to wszystko ma sens / Visit this site so that I know my work has a sense

Pomoc / Help

Jestem niepełnosprawnym artystą fotografikiem. Choruję przewlekle już od wielu lat, co w dużym stopniu zmieniło moje życie i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jednak na mojej drodze pojawiła się fotografia, którą traktuję również jako terapię zajęciową poprzez sztukę i która pozwala wyrażać to, co widzę oczyma oraz wewnętrznie.
Choroba wykształciła we mnie specyficzną wrażliwość, bardzo poszerzyła horyzonty i pozwala patrzeć na swoje życie oraz na innych ludzi nieco inaczej – w sposób wielopoziomowy. Są to oczywiste plusy mojej choroby, którą także po części da się polubić lub chociaż zaakceptować. Będę wdzięczny za pomoc, gdyby znalazł się ktoś chcący wesprzeć mnie finansowo. Można to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku na moje subkonto w Fundacji Avalon, która jest Organizacją Pożytku Publicznego i wspiera osoby z niepełnosprawnością. Można również wysłać charytatywnego SMSa (6,15zł z VAT) lub przekazać darowiznę na moje subkonto. Te pieniądze są do mojego wykorzystania.

Za każdą pomoc bardzo dziękuję i obiecuję rozbić coraz lepsze zdjęcia.

JAK PRZEKAZAĆ 1%

Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:

  • Wpisać numer KRS: 0000270809
  • Obliczyć kwotę 1%

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:

  • Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Kosiński, 6794

JAK PRZEKAZAĆ SMS CHARYTATYWNY

Należy wysłać SMS pod numer 75 165 o treści POMOC, 6794 (bez nazwiska).

Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Podopiecznego. Zgodnie z Regulaminem subkonta Fundacja pobiera od darowizn opłatę w wysokości 3%.

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:

  • nazwa odbiorcy:

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

  • numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001

Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Kosiński, 6794  (ten dopisek jest bardzo ważny).

Szczegóły dotyczące przelewów zagranicznych znajdziecie Państwo klikając tutaj